Technologické vybavení

Technologické vybavení

V naší prádelně disponujeme moderním strojním vybavením značek Primus. Základním strojním vybavením pro žehlení je žehlící linka od firmy Lapauw.

Prací Chemie

K praní používáme zásadně prací prostředky renomované švýcarské firmy CHT – Schweiz. V jejich švýcarských laboratořích si necháváme pravidelně zpracovávat atesty kvality a hygieny. Na základě těchto testů garantujeme našim zákazníkům Atesty ECO kvality. Díky profesionální obsluze vaše prádlo zbytečně nezatěžujeme a dodáváme mu delší dobu použitelnosti.

Prací chemie
Doprava

Doprava

Svoz a rozvoz prádla zajišťujeme dodávkovými vozy dle potřeb našich zákazníků. Pro svoz velkých hotelů nabízíme rozvoz v přepravních klecích, včetně hygienických textilních vložek nebo v igelitových či jutových pytlích.

Dodatečná péče

Vaše prádlo je práno separovaně, čímž nedochází k záměnám prádla. Poté je prádlo naskládáno do přepravních klecí opatřených ochranným textilním vakem, příp. baleno do igelitu a jutových vaků tak, aby během přepravy nedošlo ke kontaminaci.

Dodatečná péče
clean-img

Pracujeme pro

Hotely, penziony a restaurace, rekreační střediska a apartmány. Dále poskytujeme praní i pro veškeré další formy ubytování a také pro školy a mateřské školky. Pereme i pro sportovní centra a sportovní zařízení.

Prodej a pronájem textilií

Na základě našich odborných znalostí vám rádi poradíme s výběrem vašich vlastních textilií. Navíc ve spolupráci s předními dodavateli umíme textilem vybavit celý váš hotel, penzion či restauraci na klíč. Od výplní dek, chráničů matrací, povlaků froté až po restaurační textil. Pokud si nechcete prádlo kupovat, nabízíme službu pronájmu čímž ušetříte za vstupní náklady.

clean-img
clean-img

Ceník

Nabízíme Vám profesionální a individuální řešení. Cenovou kalkulaci vám zpracujeme přímo na míru. Stačí jedna osobní schůzka přímo u vás. Výsledná cena je závislá na druhu a množství sváženého prádla, hygienických standardů, požadované flexibility dodání a četnosti zavážek. Doprava a balení jsou vždy součástí ceny.